ogrzewanie na podczerwień

Burns jest jednym z w największym stopniu [ ogrzewanie na podczerwień ]

Burns zalicza się do w najwyższym stopniu niszczących wszystkich urazów, począwszy od fizycznych upośledzeń i zniekształceń, do emocjonalnego i psychicznego udręki, mówi Gerhard Van Emmenis, podstawowy urzędnik Bonitas Medical Fund. Mówi on, że główna przyczyna szkody termicznej może być związana spośród używaniem parafiny w swojego domu. ogrzewanie na podczerwień inne rodzaje oparzeń to poparzenie wodą spośród oparzeniem i oparzenia elektryczne spowodowane wadliwymi przełącznikami, wtyczkami albo odsłoniętymi kablami. Urazy w termach i ciepłach istnieją w niezwykle dużym stopniu zapobiegane, jednak pozostają głównym problemem w Republice Południowej Afryki, mówią Van Emmenis. Statystyki pokazują, że w każdy dzień ogrzewanie na podczerwień spalane istnieją dzieci.

Mówi on, że bo skóra dzieci może być cieńsza niż skóra dorosła, sprawia, że istnieją one nawet podatne na trudniejsze oparzenia spośród długotrwałymi rezultatami

Niemowlęta albo przedszkolacze, którzy istnieją zamkniętych w pomieszczeniach w trakcie Zimno, mają w szczególności wysokie ryzyko uszkodzenia termicznego. Mówi Van Emmenis, że może zmarnować nawet śmierć. Większość ale zmierzyć rzeczywistego kosztu spalania, bo cała masa dzieci umiera w wyniku oparzeń. Niemowlęta w szeregu przypadków palą się na co dzień, kiedy wyruszają i chwycą kubek albo kubek gorącej herbaty, kawy albo zupy, zatem upewnij się na co dzień, że gorące płyny istnieją zawsze pozycja zasięgiem. pod Warunkiem twoje dziecko utrzymywało oparzenie, zespół kliniczny Bonitas radzi, żeby usunąć dziecko przed niebezpieczeństwem i zagwarantować, że środowisko może być bezpieczne.

ogrzewanie na podczerwień po Pewnym Czasie ochłodzić

po Pewnym Czasie ochłodzić obszar oparzenia zimną wodą

Powierzchnie oparzenia i oparzenia istnieją takowe, kiedy skóra może być zaczerwieniona i nieuszkodzona, jednak nie posiada pęcherzy

Zimna woda pomoże usunąć nadmiar ciepła ze skóry i zmniejszyć jej uszkodzenie. Po wystąpieniu pęcherzy albo oparzenia może być na twarzy, szyi, Rąk albo stóp, jakie powinieneś zabrać ze sobą do lekarza.

Priorytetem może być zagwarantowanie prawidłowego czyszczenia i przebrania ran. Ogromne oparzenia i oparzenia na wrażliwych obszarach wymagają jakim sposobem najszybszego leczenia w szpitalu. Nie zwlekaj Rzuć ranę zimną wodą, ostrożnie przykryj i zabierz dziecko do najbliższej jednostki ratowniczej.

usunąć skażoną odzież i zmyć wszelkie suche chemikalia albo pozostałości

Umyj obszar urażony bieżącą wodą przez nieco minut, i później zajrzeć lekarza albo szpitala. edukacja w zakresie zapobiegania, leczenia i zmian zachowań posiada kluczowe znaczenie dla ograniczenia wysokich statystyk tych incydentów w Republice Południowej Afryki. Bądź świadomy i czuwający i bądź bezpieczny w zimie, podsumowuje Van Emmenis.

jak Bądź Allwomen stara się zagwarantować artykuły zdrowotne.

.

Artykuł z kategorii: ogrzewanie na podczerwień | Odsłon:11