ogrzewanie na podczerwień

Nifty pozostają silne, prowadzone przez [ ogrzewanie na podczerwień ]

Nifty pozostają silne, przeprowadzane przez sektory samochód, energetyki, stali, sektorów frachtu naftowego w sektorze gazowym pod pozytywnym wpływem astrologii wewnątrz dnia. teraz Słońce może być w Baranach. satelita może być w Baranach. Mars może być w ogrzewanie na podczerwień Taurusie.

rtęć może być w Baranach

Wenus może być w Ryb. Jowisz może być w Pannie. Saturn może być w Sagittarius. Rahu może być w Leo. Ketu może być w Wodniku. Powyższa kombinacja astrologiczna wskazuje na wpływ na ogrzewanie na podczerwień rynek płatniczy sesji dziennej.

Nifty prawdopodobnie pozostanie silny wewnątrz dnia sesji handlowej pod pozytywnym wpływem astrologicznym na dzień

samochód, rzutkość elektryczna, stal, sektory farmaceutyczne w sektorze naftowym będą częściej poruszać się pod pozytywnym wpływem astrologii podczas sesji handlowej wewnątrz dnia.

ogrzewanie na podczerwień Bajaj samochód, Eicher Motors,

Bajaj samochód, Eicher Motors, Hero Moto, Bharti Infratel, Tata Power, sieć energetyczna, Lt, Tata Steel, Bpcl, Reliance, Ioc, Ongc, Wipro, Tcs, Tech Mahendra, Hcl Tech, Infosys, Laboratoria Dr Reddy Łupin wśród branż It, farmaceutycznych, energetycznych, stalowych, naftowych, sektorach farmaceutycznych w sektorze It był ujemny w sesji poprzedniej sesji dosłownie tak, w jaki sposób w naszym Prognoza astrologiczna na sesję giełdową wewnątrz dnia

Nifty również spadł do niemal poziomu podczas sesji lunchu po jej wcześniejszym wzroście w sesji giełdowej w poprzednim dniu dosłownie zgodnie z naszym oczekiwaniem spadania zgodnie z przewidywaniami astrologicznymi na rzecz sesji handlowej dnia, jak bądź w końcu udało mu się parować od chwili Że do końca w końcu na zielono. Copyright Eeighteen.com Ltd. wszelkie prawa zastrzeżone.

Powielanie produktów z wiadomościami, zdjęć, filmów wideo lub innych treści w całości lub w części w jakiejkolwiek formie lub środku bez wyraźnej zgody wresttern z moneycontrol.com może być zabronione

Copyright Eeighteen.com Ltd wszelkie prawa zastrzeżone. Powielanie produktów z wiadomościami, zdjęć, filmów wideo lub innych treści w całości lub w części w jakiejkolwiek formie lub środku bez wyraźnej zgody wresttern na moneycontrol.com może być zabronione.

.

.

Artykuł z kategorii: ogrzewanie na podczerwień | Odsłon:14