ogrzewanie na podczerwień

a Nawet o ile nie jesteś architektonicznym [ ogrzewanie na podczerwień ]

nawet o ile nie jesteś architektonicznym buffem, prawdopodobnie byłbyś na tytuł Frank Lloyd Wright, tudzież ma możliwość nawet znałby jego najsłynniejsze projekty, owe jak Fallingwater, Pennsylvaniahouse, jakie bez wysiłku wyskakują powyżej wodospadem bądź Muzeum Guggenheima w Nowym Jorku. są ale pozostałe projekty, jakie ogrzewanie na podczerwień nie są w taki sposób bardzo dobrze znane. i na Manhattanie Muzeum Sztuki Nowoczesnej posiada taką nadzieję zmienić takie. Na hej Wrights urodziny, muzeum otwiera swoją wystawę Frank Lloyd Wright w Rozpakowaniu Archiwum w przyszłym tygodniu. zawiera architekci z większym natężeniem interesujących kreacji, ogrzewanie na podczerwień jak również niektóre z jego dużo mniej interesujących projektów.

w Czasie projektowania wielu, wielu domów, zaprojektował w taki sposób cała masa tego typu budynków, mówi Jenifer Gray, jaki współorganizował wystawę

Zaprojektował wieżowce, muzea, meble, tekstylia. Oto nieco ważnych elementów. Na trzy lata przed śmiercią Wright zwołał konferencję prasową w Chicago, ażeby odkryć swój najświeższy projekt o wysokim kilometrowym wieżowcu. Nie proch klienta ani prowizji zbytnio wieżę, która byłaby najwyższa na świecie. jedność problem takie nie byłoby technicznie możliwe, ażeby zbudować budynekrozciągający się do nieba w owym czasie. takie trochę w rodzaju akcji reklamowej, twierdzi Gray.

ogrzewanie na podczerwień Zaprojektował wieżę, ażeby położyć

Zaprojektował wieżę, ażeby położyć się na mapie i zestalić i kontrolować jego dziedzictwo

Z Pewnością w s, nie byłby osiągalny

najwyższy budynek na świecie, Burj Khalifa w Dubaju, został zakończony i posiada więcej niż pół mili wysokości. Wright mighthave był architektem gwiezdnym, zdolnym panować wysokimi prowizjami, natomiast był również obsesją na punkcie wzorów Do mas. Stąd, jego amerykańskie budowane systemy domów.

System, rozwijany pomiędzy i, był podobny do domów z artykułami wysyłkowymi. Używało fabrycznie produkowanych części mieszkalnych oraz sieci licencjonowanych wykonawców, ażeby ekonomicznie wprowadzić projekt Wrightsdesigns życia. były one nawet dostarczane przede wszystkim do Midwest. W s, Wright uruchomił ostateczny Diyprojekt Usonian Automatic system.

System pozwolił ludziom na teren budowy własnych domów łatwych, bez zbrojowni od chwili podstaw, przy użyciu betonowych cegieł

Całe życie Wrighta posiada owe ambicje, ażeby demokratyzować architekturę i uczynić ją z większym natężeniem przystępną, mówi Grey. Wright nie skoncentrował się zaledwie na strukturze swych domów.

Zaprojektował, co weszło do nich, jak również nadzwyczaj wyrafinowane wazony, stoliki, siedzenia, nawet dywany. takie pozwoliło mu zajść w ciążę wnętrza.

.

Artykuł z kategorii: ogrzewanie na podczerwień | Odsłon:17